تور سنگاپور

سنگاپورتور هانام تور برنامه ریزی شده نوع تور مدت اقامت خدمات محل اقامت حمل و نقل نوع پرواز نوع صندلي شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد خط هوایی

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 021 - 8708 تماس حاصل نمایید.

توضیحات تور هاتوضیحات تور

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 021 - 8708 تماس حاصل نمایید.

هتل هانام هتل نام هتل به فارسی درجه هتل خدمات نام شهر قیمت ۲ تخته قیمت ۱ تخته کودک با تخت۶ تا ۱۲ سال کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال سایت هتل

برای دریافت جزئیات هتل ها با تلفن 021 - 8708 تماس حاصل نمایید.

سنگاپور شهري كوچك در انتهاي شبه جزيره مالايا از شرق به تنگه مالاكا و از شمال به مالزي منتهي مي شود. مساحت اين شهر بالغ بر 682 كيلومتر امروز به يك مركز مهم صنعتي، بانكداري، تجاري و توريستي و يكي از مهمترين بنادر در جهان با بيش از 600 خط دريايي و هوايي تبديل شده است.1300 بانك بين المللي و محلي امروز اين كشور را به يك كانون مهم تجاري و مالي مبدل كرده است. وجود اقوام مختلف با تضادهاي فرهنگي، اديان متنوع، اماكن ديدني بسيار زيبا و هتلهاي شيك و مجلل سالانه جهانگردان بي شماري را به اين كشور جلب مي كند.

1-سنگاپوری ها به نظافت خیابان هایشان بسیار اهمیت می دهند و بیخود هم نیست که در خیابان ها هیچ آشغالی روی زمین نمی بینید. یکبار، دوبار، سه بار؟ اگر حتی تکه ای آشغال را برای سومین بار روی زمین بیندازید، باید خیابان هایشان را در روز یکشنبه با علامتی بر گردنتان که روی آن نوشته شده “من یک آشغال اندازم” تمیز کنید. این شوخی نیست!

2-شما در همه جا زیر نظر هستید! بله درست است. در همه جای شهر دوربین های مدار بسته کار گذاشته شده اند و همین موضوع باعث نرخ جرم بسیار پایین و نزدیک به صفر در این کشور شده است

3-سنگاپور می‌تواند درس صداقت و درستی به جهانیان بدهد. این شهر و کشور کمترین آمار فساد را میان کشورهای آسیایی دارد و رتبه‌ی او در آمار جهانی، جایگاه پنجم است.

4-در سنگاپور اگر در حین آدامس جویدن پلیس دیدید، دست نگه دارید یا این که هیچ وقت در این کشور آدامس نجوید! در حال حاضر جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع است مگر این که با نسخه‌ی پزشک باشد.

5-سنگاپور یکی از سبزترین شهرهای دنیاست. این کشور که به کشور آسمانخراش ها هم معروف است، نیمی از آن زیر پوششی از سبزی است. در کنار باغ و پارک های زیادی که دارد، حتی در ساخت ساختمان ها هم سعی شده تا این قاعده به نحوی رعایت شود. مثلا مکان parkroyal به خاطر طرح مفهومی هتل در باغ و ۴ باغ عمودی اش معروف است.
آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708